REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

Puchar Polski

Podlaski Puchar Polski: Co za emocje! ŁKS 1926 Łomża za burtą!

KS Michałowo po dogrywce okazało się lepsze od ŁKS-u 1926 Łomża i zameldowało się w półfinale Podlaskiego Pucharu Polski!

Spotkanie ułożyło się po myśli gości, którzy w 55 minucie wyszli na prowadzenie po golu Melao. Nie na długo jednak, bowiem dwie minuty później padł gol na 1:1. Od 78 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce jednego z zawodników KS Michałowo. W 84 minucie ŁKS miał szansę wyjść na prowadzenie, jednak Paweł Szymański nie wykorzystał rzutu karnego.

Regulaminowy czas gry nie wywołał zwycięzcy, zatem po przerwie przyszedł czas na dogrywkę, która – jak się później okazało – przyniosła wiele emocji. W 96 minucie sędzia podyktował drugą “jedenastkę” dla łomżan, jednak i ta nie została wykorzystana. W 101 minucie KS Michałowo wyszło na prowadzenie. 114 minuta to kolejny gol i wyrównanie gości. Gdy wszystko wskazywało na to, że o losach spotkania zadecydują karne, kilkanaście sekund przed zakończeniem dogrywki gola na wagę zwycięstwa strzelili gospodarze. 120 minuta, 3:2 i koniec spotkania!

KS Michałowo – ŁKS 1926 Łomża 1:1 (0:0), po dogrywce 3:2

Ostatni mecz ćwierćfinałowy pomiędzy KS Śniadowo a Jagiellonią II Białystok ponownie został przełożony, tym razem na 21 kwietnia (godzina 17:00).

Mecze półfinałowe odbędą się 12 maja, a finał 2 czerwca.