REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

Klasa okręgowa

Wysoka porażka wicelidera i grad goli w klasie okręgowej

Wicelider z Hajnówki uległ na własnym stadionie rezerwom Tura Bielsk Podlaski. Sprawdź komplet wyników 19 kolejki.

Wyniki 19. kolejki klasy okręgowej:

Narew Choroszcz – LZS Krynki 2:2
Narew już w 7 minucie wyszła na prowadzenie po golu Damiana Garbowskiego (asysta Tomasz Polkowski). W 21 minucie było 1:1, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Taudul. W 50 minucie Jacek Machłajewski wyprowadził zespół z Krynek na prowadzenie. 10 minut później Karol Kamieński wykorzystał rzut karny i ustalił rezultat spotkania na 2:2. W 50 minucie czerwoną kartkę obejrzał trener zespołu z Choroszczy. Dla Narwi był to pierwszy remis w sezonie.

Orlęta Czyżew – KS Śniadowo 1:2
Goście dzięki zainkasowaniu trzech punktów przeskoczyli swojego dzisiejszego rywala w tabeli i wskoczyli na czwarte miejsce

Pomorzanka Sejny – Korona Dobrzyniewo Duże 4:1
Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy nie zawiedli i pewnie pokonali Koronę

Puszcza Hajnówka – Tur II Bielsk Podlaski 0:3
Niespodzianka, ponieważ wicelider walczący o awans przegrał z rezerwami Tura

Magnat Juchnowiec Kościelny – Bocian Boćki 6:0
Lepszy na przestrzeni całego sezonu Magnat nie dał szans przyjezdnym z Bociek, którzy są obecnie w dole tabeli

Jasion Jasionówka – Czarni Czarna Białostocka 0:2
Pewne i spokojne zwycięstwo walczącej cały czas o miejsce premiowane awansem ekipy z Czarnej Białostockiej nad ostatnim Jasionem

Kora Korycin – Unia Ciechanowiec 0:0
Unia po porażce w weekend aż 0:7 tym razem bezbramkowo zremisowała w Korycinie. Gospodarze już w 30 sekundzie mogli prowadzić, jednak piłka odbiła się od słupka. Goście natomiast mieli w późniejszych minutach swoje sytuacje, ale zabrakło skuteczności.

Piast Białystok – KS Grabówka 0:1
Lider z Grabówki przez większość czasu prowadził. W ostatniej części meczu kilka okazji na wyrównanie miał Piast, jednak goście skutecznie się bronili.

Mecz Rudnia Zabłudów – Hetman Tykocin (wynik 0:0) z tej kolejki został rozegrany tydzień temu.

Aktualna tabela klasy okręgowej:

LP / DrużynaMWRPPkt
1KS Grabówka21182156
2Puszcza Hajnówka21153348
3Czarni Czarna Białostocka20134343
4KS Śniadowo21122738
5LZS Krynki21106536
5Magnat Juchnowiec Kościelny22106636
7Orlęta Czyżew21103833
7Pomorzanka Sejny2196633
9Hetman Tykocin21102932
9Rudnia Zabłudów2195732
11Piast Białystok21921029
12Unia Ciechanowiec21721223
13Narew Choroszcz20711222
14Tur II Bielsk Podlaski21701421
15Kora Korycin21531318
16Bocian Boćki21521417
16Korona Dobrzyniewo Duże21521417
18Jasion Jasionówka2213186

fot.: KS Grabówka (stop klatka z relacji video dzisiejszego meczu Piasta z Grabówką)

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej z działu: Klasa okręgowa