REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

Klasa okręgowa

Piłkarski wtorek na Podlasiu. Gra również klasa okręgowa i Puchar Polski

Co przyniesie nam wtorek na Podlasiu? Oprócz zapowiedzianego wczoraj meczu A Klasy, dzisiaj zostaną rozegrane jeszcze dwa inne spotkania.

KS Śniadowo – Jagiellonia II Białystok, godzina 16:30

Dwukrotnie przekładany (pierwotnie miał się odbyć 24 marca, a następnie 14 kwietnia) ćwierćfinałowy mecz Podlaskiego Pucharu Polski pomiędzy występującymi na co dzień w klasie okręgowej gospodarzami, a trzecioligowymi rezerwami białostockiej Jagiellonii. Zwycięzca tego spotkania zagwarantuje sobie awans do najlepszej czwórki pucharu. Grę w półfinale zapewniły wcześniej drużyny: Olimpia Zambrów, Wissa Szczuczyn i KS Michałowo. Losowanie par 1/2 finału odbędzie się w środę, 21 kwietnia o godzinie 11:00 w siedzibie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Transmisja z tego wydarzenia będzie pokazywana na żywo na Facebooku związku.

Jasion Jasionówka – Magnat Juchnowiec Kościelny, godzina 17:15

Będzie to mecz 29. kolejki klasy okręgowej. Nie jest to przełożona kolejka, bowiem docelowo będzie ona rozgrywana dopiero 26 maja (środa). Powyższy mecz został jednak przełożony na dzień dzisiejszy, za porozumieniem obu ekip. Drużyna z Jasionówki, która z czteroma punktami zamyka tabelę, po 18 rozegranych meczach ma jedynie jedno zwycięstwo i jeden remis, a także 16 porażek. Faworytem spotkania są goście, którzy do tej pory zgromadzili zdecydowanie więcej, bo aż 29 punktów, co obecnie daje im siódmą pozycję (8 wygranych, 5 remisów, 5 porażek).

Tabela klasy okręgowej:

LP / DrużynaMWRPPkt
1KS Grabówka21182156
2Puszcza Hajnówka21153348
3Czarni Czarna Białostocka20134343
4KS Śniadowo21122738
5LZS Krynki21106536
5Magnat Juchnowiec Kościelny22106636
7Orlęta Czyżew21103833
7Pomorzanka Sejny2196633
9Hetman Tykocin21102932
9Rudnia Zabłudów2195732
11Piast Białystok21921029
12Unia Ciechanowiec21721223
13Narew Choroszcz20711222
14Tur II Bielsk Podlaski21701421
15Kora Korycin21531318
16Bocian Boćki21521417
16Korona Dobrzyniewo Duże21521417
18Jasion Jasionówka2213186

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: Klasa okręgowa