Klasa okręgowa

Niedziela: wyniki klasy okręgowej

W niedzielę zostały rozegrane cztery spotkania klasy okręgowej, które dokończyły 24. serię spotkań.

Bocian Boćki – Rudnia Zabłudów 1:2

Faworytem tego spotkania byli goście, którzy w tym sezonie spisują się lepiej od drużyny z Bociek. Po pierwszej połowie Rudnia prowadziła dwoma bramkami, ostateczny wynik to 2:1. W drugiej połowie drużyna z Zabłudowa nie wykorzystała rzutu karnego. Bramki dla przyjezdnych strzelali Purta i Klepacki. – Po rzucie wolnym w 74 minucie tracimy bramkę i gospodarze łapią kontakt. Do końca meczu musimy drżeć o wynik w meczu, który powinniśmy wygrać łatwo i przyjemnie – czytamy na Facebooku Rudni Zabłudów.

Rudnia – wyjściowy skład: Krasnopolski – Jarmoszko, Perkowski, Danilczuk, Wieremiejuk, Bańkowski, Klepacki, Purta, Iwanicki, Cieciorko, Duk

Kora Korycin – Pomorzanka Sejny 0:0

Był to pierwszy mecz w Korycinie od… 8 listopada minionego roku. Pomorzanka niespodziewanie “tylko” bezbramkowo zremisowała z niżej notowaną Korą Korycin. W rundzie jesiennej w starciu obu drużyn zwycięsko wyszła ekipa z Sejn, która rozgromiła wówczas Korę aż 8:0.

Unia Ciechanowiec – Piast Białystok 0:7

Jednostronny popis ze strony gości i ich zwycięstwo aż 7:0. Hat-tricka zaliczył Wojno, do tego po dwie bramki dorzucili Kaźmierczyk i Łapiński. – Piast Białystok zdecydowanie nam nie leży i może dobrze, że ten mecz wydarzył się teraz. To nie jest próba usprawiedliwiania się, ale czuć było na boisko dużą jakość u gości. Bardzo możliwe, że była to najlepiej poukładana drużyna z jaką graliśmy od czasów KTS Weszło Warszawa – pisze Klub z Ciechanowca na swoim Facebooku

Unia – wyjściowy skład: Fiedoruk – A. Kowalczuk, Leśniewski, Piotrowski, Majewski – Kamiński, Supronowicz, Gąsowski – Dąbrowski, Grzesiuk, Karpiński

Czarni Czarna Białostocka – Orlęta Czyżew 1:0

Ciekawe starcie pomiędzy trzecią a czwartą drużyną w tabeli, z którego zwycięsko wyszli piłkarze Czarnych. Drużyna z Czarnej Białostockiej po tym spotkaniu ma już siedem punktów przewagi, ale równocześnie dziesięć punktów straty do lidera z Grabówki.

Przeczytaj także: Sobota: wyniki klasy okręgowej i A Klasy