Klasa okręgowa

Grała Podlaska klasa okręgowa

We wczorajszą środę zostały rozegrane dwa spotkania Podlaskiej klasy okręgowej.

Czarni Czarna Białostocka – Kora Korycin 2:0

Był to zaległy mecz 18 kolejki, która została rozegrana w połowie marca. Z kompletem punktów w tym pojedynku wyszła trzecia drużyna w tabeli – Czarni Czarna Białostocka pokonali u siebie przedostatnią Korę Korycin. Gospodarze po 18 spotkaniach mają 11 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki, co daje im łącznie 37 punktów. Ekipa z Korycina zaś po takiej samej liczbie rozegranych spotkań uzbierała ich jedynie 13.

Rudnia Zabłudów – Hetman Tykocin 0:0

Spotkanie 19 kolejki, która pierwotnie miała odbyć się 21 marca, ale została przełożona na 28 kwietnia oprócz tego właśnie jednego meczu w Zabłudowie. Obie ekipy na murawę wychodziły z tą sama ilością punktów oraz sąsiadując ze sobą w tabeli. – W pierwszej połowie żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi, sytuacji było jak na lekarstwo, gra toczyła się głównie w środku pola. W drugiej połowie zrobiło się na boisku nieco więcej miejsca. Sytuacji z obydwu stron też było więcej. Wiadomo było, że wygra ten kto pierwszy strzeli gola. Przysłowiowe ,,drzwi” mógł zamknąć w 85 minucie nowy nabytek Rudni – Nikifor Duk, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem po doskonałym podaniu Dawida Czuraka – czytamy na Facebookowym profilu Rudni Zabłudów.

Wyjściowy skład Rudni: Krasnopolski, Jarmoszko, Perkowski, Kulikowski, Sadowski, Bańkowski, Klepacki, Purta, Iwanicki, Cieciorko, Czurak.

Najbliższe spotkania (tym razem z udziałem wszystkich ekip) klasa okręgowa rozegra w nadchodzący weekend (24-25 kwietnia).