REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

IV liga

Warmia remisuje z Turem

W kolejnym zaległym spotkaniu Warmia Grajewo zremisowała z liderem IV ligi Turem Bielsk Podlaski 1:1 (1:0).

Pierwszy gol w spotkaniu padł w 43 minucie i była to bramka dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wykorzystał Łukasz Domurat, który przedarł się między obrońcami Tura i strzałem połączonym ze wślizgiem umieścił futbolówkę w bramce. Taki stan utrzymał się do 63 minuty. Wówczas akcja zaczęła się od długiego, górnego podania i rozciągnięcia gry – również na prawą stronę. W polu karnym do piłki dobiegł Patryk Niemczynowicz, który spokojnym strzałem wyrównał stan gry.

Wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu. Podział punktów, Tur Bielsk Podlaski nadal niepokonany i utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli, powiększając przewagę nad drugą Wissą Szczuczyn do dwóch punktów. Warmia Grajewo jest piąta.

Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 1:1 (1:0)
1:0 Łukasz Domurat 43′
1:1 Patryk Niemczynowicz 63′

Wyjściowe składy:

Warmia: Sobolewski – Randzio, Edison, Tuzinowski, Śleszyński – Bińczak, Domurat, Arciszewski, Bogdaniuk – Popławski – Dzierzgowski

Tur: Sidun – Kulikowski, Kosiński, Łochnicki, Onacik – Lewczuk, Rogowski, Niemczynowicz – Stypułkowski, Kosiński, Walczuk

Następna kolejka już w najbliższy weekend. Drużyna z Bielska Podlaskiego zmierzy się na własnym obieckie z ŁKS-em 1926 Łomża. Warmia Grajewo pauzuje.