REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

IV liga

Niedziela w IV lidze: zwycięstwa faworytów

W niedzielę w IV lidze Podlaskiej obyło się bez podziału punktów, a swoje mecze wygrywali faworyci.

Krypnianka Krypno – Cresovia Siemiatycze 5:1

Wysokie zwycięstwo u siebie i awans na siódme miejsce w tabeli zaliczyli piłkarze Krypnianki Krypno, którzy aż 5:1 pokonali Cresovię Siemiatycze. Była to pierwsza wygrana klubu z Krypna od 14 marca, a bramki dla nich strzelali dzisiaj Piotr Snarski, Adrian Turowski, Maciej Stachelek i Jakub Masłowski. Jeden gol dla gospodarzy padł po samobójczym trafieniu zawodnika z Siemiatycz.

Zobacz jak cieszyli się dzisiejsi triumfatorzy tego meczu:


MKS Mielnik – Promień Mońki 0:1

Walczący o awans Promień pokonał przedostatni MKS Mielnik, który ostatnio był w gazie, a jedyna bramka padła w drugiej połowie. W pierwszym kwadransie spotkania gospodarze mogli już prowadzić – trafiając raz w słupek i raz w poprzeczkę.

Wyjściowy skład MKS: Mormol – Trojanowski, Golonko, Mazur, Korowaj – Rycerski, Giętkowski, Czekuć, Borowy, Krasucki – Godyń

KS Michałowo – Warmia Grajewo 0:3

Spotkanie sąsiadów w tabeli, z którego pewnie i zwycięsko wyszli goście. Warmia Grajewo wygrała po bramkach Tomasza Dzierzgowskiego (23 i 40 minuta) oraz Dawida Kondratowicza (73 minuta) tym samym umacniając się na piątym miejscu w tabeli.

#ZDOBYTE Wracamy do Grajewa w dobrych humorach i z 3 punktami! 💪🏼 🔵🔴🐺 #WG1924

Opublikowany przez Klub Sportowy WARMIA Grajewo Niedziela, 25 kwietnia 2021

Przeczytaj także: Sobota w IV lidze: dużo goli, nowy lider, jeden mecz przełożony

Aktualna sytuacja w tabeli ligowej – IV liga podlaska:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Wissa Szczuczyn24193260
2Tur Bielsk Podlaski23185059
3Promień Mońki24175256
4ŁKS 1926 Łomża22152547
5Warmia Grajewo23136445
6KS Michałowo21121837
7Krypnianka Krypno241111234
8Hetman Białystok231031033
9Orzeł Kolno24841228
9Sparta 1951 Szepietowo23911328
11Sokół 1946 Sokółka23731324
12MOSP Białystok23651223
13Cresovia Siemiatycze23491021
14Sparta Augustów23621520
15Wigry II Suwałki24611719
16MKS Mielnik23511716
17Dąb Dąbrowa Białostocka23421714

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej z działu: IV liga