REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

IV liga

IV liga: zwycięstwo Sparty, remis w Mońkach

W środę zostały rozegrane dwa spotkania IV ligi. W Augustowie Sparta wygrała z Hetmanem Białystok, natomiast Promień Mońki bezbramkowo zremisował u siebie z Warmią Grajewo.

Sparta Augustów – Hetman Białystok 1:0

Spotkanie dwa razy przekładane, pierwotnie miało się odbyć 20 marca, potem 14 kwietnia, a ostatecznie zostało rozegrane wczoraj. Niżej w tabeli Sparta Augustów pokonała na własnym obiekcie Hetmana Białystok 1:0. Dla zawodników z Augustowa, którzy aktualnie są na 12 miejscu w tabeli było to szóste zwycięstwo w tym sezonie. Hetman Białystok po tym spotkaniu plasuje się na 7 pozycji.

Promień Mońki – Warmia Grajewo 0:0

Bez bramek w Mońkach, gdzie nadal mający duże szanse na awans do III ligi Promień podzielił się punktami z Warmią Grajewo. Gospodarze od 71 minuty grali w dziesiątkę, po drugiej żółtej kartce otrzymanej przez Patryka Polińskiego.

Wyjściowe składy:

Promień Mońki: Norbert Jendruczek – Krzysztof Klim, Krzysztof Czerniawski, Dawid Stachelek, Marcin Purta – Jarosław Sujeta – Damian Purta, Adrian Citko, Jakub Chojnowski, Patryk Poliński – Maciej Odyjewski

Warmia Grajewo: Sobolewski – Domurat, Edison, Tuzinowski, – Popławski, Arciszewski – Chyliński, Bogdaniuk, Kondratowicz – Dzierzgowski

Oba pojedynki były zaległymi meczami 19. kolejki. W najbliższy weekend (24-25 kwietnia) zostanie rozegrana 24. kolejki.

Aktualna tabela IV ligi podlaskiej:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Wissa Szczuczyn24193260
2Tur Bielsk Podlaski23185059
3Promień Mońki24175256
4ŁKS 1926 Łomża22152547
5Warmia Grajewo23136445
6KS Michałowo21121837
7Krypnianka Krypno241111234
8Hetman Białystok231031033
9Orzeł Kolno24841228
9Sparta 1951 Szepietowo23911328
11Sokół 1946 Sokółka23731324
12MOSP Białystok23651223
13Cresovia Siemiatycze23491021
14Sparta Augustów23621520
15Wigry II Suwałki24611719
16MKS Mielnik23511716
17Dąb Dąbrowa Białostocka23421714

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: IV liga