REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

IV liga

Gra IV liga. Duża szansa na zmianę lidera, Tur pauzuje

Przed nami dwa weekendowe dni z 24. kolejką IV ligi Podlaskiej!

Przed ogromną szansą na ponowne objęcie prowadzenia w ligowej tabeli ma Wissa Szczuczyn, która na wyjeździe gra z ostatnim Dębem Dąbrowa Białostocka. Ich zwycięstwo i zgarnięcie trzech punktów spowoduje awans na pierwsze miejsce oraz zepchnięcie dotychczasowego lidera rozgrywek – Tura Bielsk Podlaski na drugą lokatę. Tur w ten weekend pauzuje i choć jest nadal niepokonany w tym sezonie, to ma obecnie tylko dwa punkty przewagi.

Depczący po piętach Promień Mońki, który ostatnio wskoczył na podium zagra z innym zespołem z dołu tabeli – MKS-em Mielnik. Ci jednak tydzień temu niespodziewanie i wysoko pokonali Sokoła 1946 Sokółka 4:1. Weekend z IV ligą zapowiada się naprawdę ciekawie i jest co śledzić. Wszystkie wyniki będą dostępne na stronie www.podlaskifutbol.pl

Terminarz 24. kolejki IV ligi:

Hetman Białystok – MOSP Białystok, 24 kwietnia, 11:00
Dąb Dąbrowa Białostocka – Wissa Szczuczyn, 24 kwietnia, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo – Sokół 1946 Sokółka, 24 kwietnia, 16:00
Wigry II Suwałki – Orzeł Kolno, 24 kwietnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża – Sparta Augustów, 24 kwietnia, 19:26
Krypnianka Krypno – Cresovia Siemiatycze, 25 kwietnia, 14:00
MKS Mielnik – Promień Mońki, 25 kwietnia, 15:00
KS Michałowo – Warmia Grajewo, 25 kwietnia, 16:00

Tabela:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Wissa Szczuczyn24193260
2Tur Bielsk Podlaski23185059
3Promień Mońki24175256
4ŁKS 1926 Łomża22152547
5Warmia Grajewo23136445
6KS Michałowo21121837
7Krypnianka Krypno241111234
8Hetman Białystok231031033
9Orzeł Kolno24841228
9Sparta 1951 Szepietowo23911328
11Sokół 1946 Sokółka23731324
12MOSP Białystok23651223
13Cresovia Siemiatycze23491021
14Sparta Augustów23621520
15Wigry II Suwałki24611719
16MKS Mielnik23511716
17Dąb Dąbrowa Białostocka23421714

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej z działu: IV liga