REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

III liga

Z kim zagrają Podlascy III-ligowcy? [PLAN KOLEJKI]

W najbliższy weekend zagra 26. kolejka III ligi. Zobacz z kim mierzyć się będą Podlaskie ekipy, a także sprawdź pozostałe mecze.

Po dwa mecze w sobotę i niedzielę oraz po dwa mecze w roli gospodarza i na wyjeździe – tak w skrócie przedstawia się harmonogram Podlaskich drużyn występujących w III lidze na zbliżający się wielkimi krokami weekend. Ciekawe starcie szykuje się w Warszawie, gdzie rezerwy Legii zagrają z rezerwami Jagiellonii, a pomiędzy tymi klubami nawet jeżeli są to mecze drugich drużyn – zawsze są duże emocje. Do Wasilkowa przyjedzie ekipa z Kutna, natomiast Ruch Wysokie Mazowieckie szykuje się na wyjazd do Wikielca, a Olimpia Zambrów do Radomia.

Sobota, 24.04.2021:

Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok, godzina 12:00
Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska, godzina 14:00
RKS Radomsko – Pelikan Łowicz, godzina 15:00
Concordia Elbląg – Ursus Warszawa, godzina 15:00
KS Wasilków – KS Kutno, godzina 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice, godzina 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki – Lechia Tomaszów Mazowiecki, godzina 17:00
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, godzina 19:11

Niedziela, 25.04.2021:

Ruch Wysokie Mazowieckie – GKS Wikielec, godzina 12:00
Broń Radom – Olimpia Zambrów, godzina 12:00
Huragan Morąg – Błonianka Błonie, godzina 15:00

Aktualna tabela III ligi:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Pogoń Grodzisk Mazowiecki26202462
2Legionovia Legionowo26147549
2Świt Nowy Dwór Mazowiecki26154749
4Unia Skierniewice26143945
5KS Kutno271341043
5Znicz Biała Piska26127743
7Polonia Warszawa26126842
8Jagiellonia II Białystok26125941
9Błonianka Błonie271241140
9Legia II Warszawa261241040
9Pelikan Łowicz27117940
12Sokół Aleksandrów Łódzki27109839
13Lechia Tomaszów Mazowiecki271141237
14GKS Wikielec261051135
15RKS Radomsko27971134
15Ursus Warszawa261041234
17Broń Radom27961233
18Concordia Elbląg27871231
19Olimpia Zambrów27741625
20Ruch Wysokie Mazowieckie27491421
21Huragan Morąg273101419
22KS Wasilków27422114

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: III liga