REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

III liga

Niedziela w III lidze: Ruch i Olimpia bez punktów

Niestety w niedzielę swoje spotkania w III lidze przegrały Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów.

Ruch Wysokie Mazowieckie – GKS Wikielec 0:3 (0:1)
0:1 Adrian Korzeniewski 11′
0:2 Michał Jankowski 57′ rzut karny
0:3 Michał Bartkowski 90′

Nie zaliczą do udanych tego weekendu piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie, którzy ulegli w niedzielę na własnym stadionie drużynie GKS Wikielec 0:3. Pierwsza bramka padła już w 11 minucie, kolejna w 57 z rzutu karnego, a ostatnia w doliczonym czasie gry drugiej odsłony. Była to 14 porażka Ruchu w tym sezonie, który oprócz tego ma 3 zwycięstwa i 9 remisów. W najbliższa sobotę podopieczni Kamila Jackiewicza zmierzą się również u siebie, tym razem z Bronią Radom.

Wyjściowe składy:

Ruch: Osuch – Porębski, Stankiewicz, Steć, Grochowski, Hryszko, Łukaszczyk, Mackiewicz, Grzybowski, Bućko, Kuriata

GKS: Wieczerzak – Jajkowski Sz., Kacperek, Otręba, Korzeniewski, Jajkowski M., Rosoliński, Szypulski, Jankowski, Wójcik, Bartkowski

Broń Radom – Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)
1:0 Michał Wrześniewski 38′

Była walka, jednak to nie wystarczyło. Drugą porażkę z rzędu w III lidze odnieśli piłkarze Olimpii Zambrów, którzy na wyjeździe minimalnie musieli uznać wyższość ekipy z Radomia. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zobaczyliśmy w 38 minucie. Wówczas piłkę w siatce umieścił Michał Wrześniewski. W następną sobotę Olimpia gra u siebie z Concordią Elbląg.

Wyjściowy składy:

Broń: Kosiorek – Machajek, Kiercz, Jagiełło, Wrześniewski, Kielak, Dias, Leśniewski, Hernandez, Goljasz, Śliwiński

Olimpia: Taudul – Shibata, Ciborowski, Głowicki, Wierzbowski, Tomkiewicz, Monir, Gołaszewski, Kraska, Roque, Łydkowski

W niedzielę grał również Huragan Morąg, który przegrał z Błonianką Błonie 0:2.

Przeczytaj również: Sobota w III lidze: jedna wygrana, jedna przegrana.

Aktualna tabela III ligi:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Pogoń Grodzisk Mazowiecki26202462
2Legionovia Legionowo26147549
2Świt Nowy Dwór Mazowiecki26154749
4Unia Skierniewice26143945
5KS Kutno271341043
5Znicz Biała Piska26127743
7Polonia Warszawa26126842
8Jagiellonia II Białystok26125941
9Błonianka Błonie271241140
9Legia II Warszawa261241040
9Pelikan Łowicz27117940
12Sokół Aleksandrów Łódzki27109839
13Lechia Tomaszów Mazowiecki271141237
14GKS Wikielec261051135
15RKS Radomsko27971134
15Ursus Warszawa261041234
17Broń Radom27961233
18Concordia Elbląg27871231
19Olimpia Zambrów27741625
20Ruch Wysokie Mazowieckie27491421
21Huragan Morąg273101419
22KS Wasilków27422114

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: III liga