REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

A Klasa

Tabele ligowe po weekendzie: od Ekstraklasy do A Klasy

Weekend piłkarskich zmagań na Podlaskiej ziemi już za nami. Sprawdź jak przedstawiają się obecnie wszystkie tabele ligowe.

Ekstraklasa:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Legia Warszawa28186460
2Pogoń Szczecin28156751
3Raków Częstochowa27148550
4Piast Gliwice28119842
5Lechia Gdańsk281251141
6Warta Poznań281241240
6Zagłębie Lubin271171040
8Śląsk Wrocław28109939
9Jagiellonia Białystok28971234
10Górnik Zabrze28961333
10Lech Poznań28891133
12Cracovia Kraków28812831
13Wisła Kraków28791230
14Wisła Płock28781329
15Stal Mielec27691227
16Podbeskidzie Bielsko-Biała28661624

II liga:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Górnik Polkowice27194461
2Chojniczanka Chojnice30177658
3GKS Katowice27182756
4Wigry Suwałki29166754
5Skra Częstochowa301441246
6KKS 1925 Kalisz291431245
7Stal Rzeszów291271043
8Garbarnia Kraków281261042
8Śląsk II Wrocław291261142
10Sokół Ostróda301231539
11Motor Lublin29911938
12Pogoń Siedlce291161236
13Hutnik Kraków301041634
14Znicz Pruszków28961333
15Bytovia Bytów29781429
15Błękitni Stargard29781429
17Lech II Poznań29761627
18Olimpia Elbląg29681526
18Olimpia Grudziądz28751626

III liga:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Pogoń Grodzisk Mazowiecki26202462
2Legionovia Legionowo26147549
2Świt Nowy Dwór Mazowiecki26154749
4Unia Skierniewice26143945
5KS Kutno271341043
5Znicz Biała Piska26127743
7Polonia Warszawa26126842
8Jagiellonia II Białystok26125941
9Błonianka Błonie271241140
9Legia II Warszawa261241040
9Pelikan Łowicz27117940
12Sokół Aleksandrów Łódzki27109839
13Lechia Tomaszów Mazowiecki271141237
14GKS Wikielec261051135
15RKS Radomsko27971134
15Ursus Warszawa261041234
17Broń Radom27961233
18Concordia Elbląg27871231
19Olimpia Zambrów27741625
20Ruch Wysokie Mazowieckie27491421
21Huragan Morąg273101419
22KS Wasilków27422114

IV liga:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Wissa Szczuczyn24193260
2Tur Bielsk Podlaski23185059
3Promień Mońki24175256
4ŁKS 1926 Łomża22152547
5Warmia Grajewo23136445
6KS Michałowo21121837
7Krypnianka Krypno241111234
8Hetman Białystok231031033
9Orzeł Kolno24841228
9Sparta 1951 Szepietowo23911328
11Sokół 1946 Sokółka23731324
12MOSP Białystok23651223
13Cresovia Siemiatycze23491021
14Sparta Augustów23621520
15Wigry II Suwałki24611719
16MKS Mielnik23511716
17Dąb Dąbrowa Białostocka23421714

Klasa okręgowa:

LP / DrużynaMWRPPkt
1KS Grabówka21182156
2Puszcza Hajnówka21153348
3Czarni Czarna Białostocka20134343
4KS Śniadowo21122738
5LZS Krynki21106536
5Magnat Juchnowiec Kościelny22106636
7Orlęta Czyżew21103833
7Pomorzanka Sejny2196633
9Hetman Tykocin21102932
9Rudnia Zabłudów2195732
11Piast Białystok21921029
12Unia Ciechanowiec21721223
13Narew Choroszcz20711222
14Tur II Bielsk Podlaski21701421
15Kora Korycin21531318
16Bocian Boćki21521417
16Korona Dobrzyniewo Duże21521417
18Jasion Jasionówka2213186

A Klasa (grupa I):

LP / DrużynaMWRPPkt
1Pogoń Łapy15131140
2GKS Gródek16123139
3Kolejarz Czeremcha1691628
4Husar Nurzec1590627
5Iskra Narew1572623
6Cresovia II Siemiatycze1663721
6Żubr Drohiczyn1470721
8Pionier Brańsk1462620
9KS Sokoły1661919
10Turośnianka Turośń Kościelna1544716
11Iskra Wyszki1543815
12Piłkawka Białystok1622128
12Znicz Suraż1522118

A Klasa (grupa II):

LP / DrużynaMWRPPkt
1GKS Stawiski15121237
2Pasja Kleosin1693430
3GKS 1984 Rutki1591528
4Jastrząb Knyszyn1682626
5Biebrza Goniądz1473424
5Polonia Raczki1473424
7Wissa II Szczuczyn1572623
8KS II Wasilków1563621
9Włókniarz Białystok1551916
10Pogranicze Kuźnica15501015
10Sudovia Szudziałowo1450915
12Grab Janówka15411013
13Supraślanka Supraśl1522118

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: A Klasa