REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

II liga

II liga: w Suwałkach ze Stalą [NA ŻYWO]

Za niespełna trzy godziny w Suwałkach rozpocznie się spotkanie Wigier ze Stalą Rzeszów.

Będzie to mecz 30. kolejki II ligi. Podopieczni Dawida Szulczka do pojedynku z szóstą w tabeli Stalą Rzeszów przystępują po weekendowym remisie z Chojniczanką Chojnice na wyjeździe. Stal to kolejny rywal, który podobnie jak suwalczanie mają spore szanse na awans.

Wigry w kwietniu są niepokonane. Oprócz wspomnianego remisu z wiceliderem, ich poprzednie spotkania ligowe to zwycięstwa 4:1 z Bytovią Bytów, 1:0 z Motorem Lublin i 2:0 z KKS 1925 Kalisz.

Mecz transmitowany będzie na żywo na kanale Łączy nas piłka TV (Youtube) – kliknij tutaj aby przejść. Początek o godzinie 16:15.

Pozostałe spotkania 30. kolejki (wszystkie dzisiaj):

Błękitni Stargard – Górnik Polkowice, godzina 13:00
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków, godzina 15:00
Skra Częstochowa – Lech II Poznań, godzina 15:00
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce, godzina 15:00
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz, godzina 15:30
Garbarnia Kraków – GKS Katowice, godzina 17:00
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice, godzina 18:00
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda, godzina 18:00

Pauzuje: Bytovia Bytów

Aktualna tabela II ligi:

LP / DrużynaMWRPPkt
1Górnik Polkowice27194461
2Chojniczanka Chojnice30177658
3GKS Katowice27182756
4Wigry Suwałki29166754
5Skra Częstochowa301441246
6KKS 1925 Kalisz291431245
7Stal Rzeszów291271043
8Garbarnia Kraków281261042
8Śląsk II Wrocław291261142
10Sokół Ostróda301231539
11Motor Lublin29911938
12Pogoń Siedlce291161236
13Hutnik Kraków301041634
14Znicz Pruszków28961333
15Bytovia Bytów29781429
15Błękitni Stargard29781429
17Lech II Poznań29761627
18Olimpia Elbląg29681526
18Olimpia Grudziądz28751626

fot.: Wigry Suwałki

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej z działu: II liga