REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

Ekstraklasa

Gerard Juszczak Dyrektorem Działu Analiz i Skautingu Jagiellonii Białystok

W poniedziałkowe popołudnie Jagiellonia Białystok poinformowała, że Gerard Juszczak został Dyrektorem Działu Analiz i Skautingu.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie i wyzwanie. Przez lata przygotowywałem się do tego typu roli i czekałem na takie wyzwanie. Przed nami wiele pracy, wiele wysiłku będziemy musieli włożyć w ten projekt, ale wierzę, że wspólnie opracowany plan i zakres działań umożliwi nam osiągnięcie wielu wielkich rzeczy – mówi Gerard Juszczyk. – Nowa funkcja na szczęście nie oznacza rezygnacji z dotychczasowych obowiązków, co uważam, że może nam to tylko ułatwić zadanie. Dziękuję za zaufanie, teraz czas zakasać rękawy i ruszać do pracy – dodaje.

Juszczak w Białymstoku pracuje od 2020 roku, a nowe stanowisko ma pogodzić z dotychczasowym, czyli z asystenturą trenera pierwszego zespołu. Umowa Juszczaka będzie obowiązywała do 2024 roku.

Agnieszka Syczewska (Wiceprezes Zarządu Jagiellonii): – Wielokrotnie przy okazji kolejnych inwestycji czy projektów podkreślaliśmy, że cały czas się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań, optymalizujemy procesy, obserwujemy jak rozwija się piłka, jak działają inne kluby. W ostatnim czasie przede wszystkim wzmocniliśmy kadry naszego klubu o ludzi, którzy wdrażają już nowe procesy w pionie sportowym Jagiellonii i naszej Akademii. Objęcie funkcji dyrektora przez Gerarda to ogromne wzmocnienie powołanego w ubiegłym roku Działu Analiz i Skautingu. To kolejny krok w rozwoju naszego Klubu i procesów związanych z transferami ale również procesem szkoleniowym i rozwojem naszych zawodników. Wierzę, że nowy projekt będzie się rozwijał dzięki zaangażowaniu Gerarda, który jest specjalistą o wysokich kwalifikacjach i dał się poznać jako osoba o wysokiej organizacji i kulturze pracy.

cytaty: Facebook Jagiellonii Białystok

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: Ekstraklasa