REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

A Klasa

We wtorek mecz Pasji z Jastrzębiem

Już we wtorek 20 kwietnia odbędzie się pierwsze od blisko 4 miesięcy spotkanie podlaskiej A Klasy grupy drugiej!

Ostatnie ligowe zmagania drugiej grupy podlaskiej A Klasy zostały rozegrane jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, w 2021 roku cztery kolejki rundy wiosennej zostały przełożone na późniejsze terminy.

Już we wtorek zostanie natomiast rozegrany jeden mecz 17. kolejki (pozostałe spotkania dopiero 16 czerwca). Na boisko w Juchnowcu Kościelnym wybiegną drużyny Pasji Kleosin (w roli gospodarza) oraz Jastrzębia Knyszyn. Jak wygląda obecna sytuacja w tabeli? Po 12 rozegranych meczach to Pasja jest wyżej, chociaż ma tylko punkt więcej od swojego jutrzejszego rywala. Drużyna z Kleosina jest wiceliderem ligi, a na swoim koncie ma uzbieranych 21 punktów (6 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki). Jastrząb Knyszyn natomiast plasuje się na piątym miejscu – ma 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki). Ostatnie spotkanie pomiędzy Pasją a Jastrzębiem, które miało miejsce we wrześniu zakończyło się podziałem punktów i remisem 2:2.

Jak będzie tym razem? Początek meczu o godzinie 19:00, niestety w dalszym ciągu bez udziału kibiców. O wyniku poinformujemy. Pełna kolejka z udziałem już wszystkich drużyn zostanie rozegrana w najbliższy weekend (24-25 kwietnia).

Pasja Kleosin – Jastrząb Knyszyn, 20.04.2021, 19:00

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej z działu: A Klasa