REDAKCJA@PODLASKIFUTBOL.PL

A Klasa

Środa z A Klasą [PLAN KOLEJKI]

W środę oprócz wcześniej zapowiedzianej klasy okręgowej swoje spotkania rozegrają także kluby z A Klasy grupy drugiej. Będzie to 16. kolejka.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy GKS 1984 Rutki a Pasją Kleosin, czyli drużynami z góry tabeli i co najważniejsze walczącymi o awans. Drużyna z Kleosina obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, ma trzy punkty przewagi nad trzecim miejscem, ale też o jedno więcej rozegrane spotkanie. GKS z kolei w trzynastu meczach uzbierał 22 punkty, co daje im czwartą lokatę. Jeżeli wygrają, to z racji pauzowania Biebrzy Goniądz, wskoczą na podium. Awans do klasy okręgowej uzyskają dwa najlepsze zespoły na koniec sezonu.

Obecnie z jedną porażką, jednym remisem i aż jedenastoma wygranymi w rozgrywkach przewodzi GKS Stawiski. Jutro zagrają oni na własnym obiekcie z Sudovią Szudziałowo. Ta z kolei w miniony weekend pauzowała, a więc ich ostatnie spotkanie ligowe zostało rozegrane w listopadzie.

Supraślanka Supraśl po wysokiej porażce w niedzielę z Biebrzą, tym razem uda się do Białegostoku, gdzie będzie na nich czekać Włókniarz. Zespół z Supraśla w przypadku wygranej przesunie się co najmniej o jedno oczko w tabeli.

Godzina 17:30

KS II Wasilków – Wissa II Szczuczyn
GKS Stawiski – Sudovia Szudziałowo
Jastrząb Knyszyn – Pogranicze Kuźnica
Grab Janówka – Polonia Raczki
Włókniarz Białystok – Supraślanka Supraśl

Godzina 20:00:

KOS 1984 Rutki – Pasja Kleosin

Pauzuje:

Biebrza Goniądz

Aktualna tabela – A Klasa grupa II:

LP / DrużynaMWRPPkt
1GKS Stawiski15121237
2Pasja Kleosin1693430
3GKS 1984 Rutki1591528
4Jastrząb Knyszyn1682626
5Biebrza Goniądz1473424
5Polonia Raczki1473424
7Wissa II Szczuczyn1572623
8KS II Wasilków1563621
9Włókniarz Białystok1551916
10Pogranicze Kuźnica15501015
10Sudovia Szudziałowo1450915
12Grab Janówka15411013
13Supraślanka Supraśl1522118

Kliknij aby skomentować artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej z działu: A Klasa